Трактор со приколка со животни
   Трактор со приколка со животни
   Трактор со приколка со животни
   Трактор со приколка со животни
   Трактор со приколка со животни

   Трактор со приколка со животни

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Трактор со приколка со животни

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Има механизам за напред. Достапен во зелена боја.

   • Производот не користи батерии.

   • Димензии на производот: 74x20x20 cm.

   • Димензии на пакувањето: 82x23x21 cm.

   31074
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Трактор со приколка со животни

   16 други производи во иста категорија:

   Трактор со приколка со животни

   1.690 ден.
   со ДДВ