Сет алат со маса
   Сет алат со маса
   Сет алат со маса
   Сет алат со маса
   Сет алат со маса

   Сет алат со маса

   Напиши рецензија (0)
   2.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет алат со маса

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Сет детски алат за малите мајсторчиња кои сакаат да поправат нешто.

   • Приборот го содржи целиот познат алат за голема забава и исполнување на имагинацијата намалите.

   • Ги има основните градежни алати-бонсек,пила,мутери,штрафови,клучеви.

   • Димензии на производот: 75x42x40 cm.

   • Димензии на пакувањето: 70x50x10 cm.

   30980
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет алат со маса

   16 други производи во иста категорија:

   Сет алат со маса

   2.390 ден.
   со ДДВ