Багер на далечинско
   Багер на далечинско
   Багер на далечинско
   Багер на далечинско
   Багер на далечинско

   Багер на далечинско

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Багер на далечинско

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Специфично возило кое го одзема вниманието кај секое дете.

   • Багер на далечинско кој има можност од движења напред-назад и лево-десно.

   • Содржи кабелче за полнење.

   • Производот користи 2x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 35x35x1 cm.

   • Димензии на пакувањето: 36x39x4 cm.

   31871
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Багер на далечинско

   16 други производи во иста категорија:

   Багер на далечинско

   1.290 ден.
   со ДДВ