Дрвена табла
   Дрвена табла
   Дрвена табла

   Дрвена табла

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Дрвена табла

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Учењето на детето нека биде позабавно низ игра, со цртање и боење, пишување букви и бројки, во домашни услови допринесува за нормален раст и развој на детето.

   • Може да се забавувате и да играте наставник и ученик, заедно да цртате и да ја согледате фантазијата на детето.

   • Таблата за пишување е со разнобојни креди, сунѓерче за бришење, магнети, букви, бројки.

   • Две страни за пишување и цртање.

   • Димензии на производот: 39x90x30 cm.

   • Димензии на пакувањето: 66x40x5 cm.

   33563

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена табла

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена табла

   1.690 ден.
   со ДДВ