Дрвена табла мала
   Дрвена табла мала
   Дрвена табла мала
   Дрвена табла мала
   Дрвена табла мала

   Дрвена табла мала

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Дрвена табла мала

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Учењето на детето нека биде позабавно низ игра, со цртање и боење, пишување букви и бројки, во домашни услови допринесува за нормален раст и развој на детето.

   • Може да се забавувате и да играте наставник и ученик, заедно да цртате и да ја согледате фантазијата на детето.

   • Таблата за пишување е со креди во боја, сунѓерче за бришење, магнети, букви, бројки.

   • Две страни за пишување и цртање.

   • Димензии на производот: 28x48x33 cm.

   • Димензии на пакувањето: 31x51x4 cm.

   33115
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена табла мала

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена табла мала

   1.190 ден.
   со ДДВ