Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe

   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe

   Напиши рецензија (0)
   3.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Подлогата се карактеризира со јасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.

   • Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта.

   • Кога ќе го отворите прозорецот се појавува коњче. Прозорецот е направен од шушкав материјал.

   • Производот може да се користи како подлога и како подлога со куќичка за поголема забава.

   • Производот не користи батерии.

   • Димензии на пакувањето: 57x46x9 cm.

   • Димензии на производот: 140x140x45 cm.

   550766
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe

   16 други производи во иста категорија:

   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Casa Bebe

   3.590 ден.
   со ДДВ