• 3 различни бои: розева, виолетова и сина.

• Производот не користи батерии.

• Димензии на пакувањето:21x17x9cm.

30303
10 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.