EXPLORER LEGION RACER – 20″ – 1201033
   EXPLORER LEGION RACER – 20″ – 1201033

   EXPLORER LEGION RACER – 20″ – 1201033

   Напиши рецензија (0)
   8.850 ден.
   11.800 ден.
   Заштеди 25%
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 20"

   Димензија на рам: 11"

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Venera Bike
   S1201033
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   EXPLORER LEGION RACER – 20″ – 1201033

   16 други производи во иста категорија:

   EXPLORER LEGION RACER – 20″ – 1201033

   8.850 ден.
   11.800 ден.
   Заштеди 25%
   со ДДВ