DALMATIAN – 16″
   DALMATIAN – 16″

   DALMATIAN – 16″

   Напиши рецензија (0)
   5.800 ден.
   7.900 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 16”

   Димензија на рам: 4-6 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Venera Bike
   S1160055
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   DALMATIAN – 16″

   16 други производи во иста категорија:

   DALMATIAN – 16″

   5.800 ден.
   7.900 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ