X-KIDS PREDATOR 12″
   X-KIDS PREDATOR 12″

   X-KIDS PREDATOR 12″

   Напиши рецензија (0)
   5.500 ден.
   8.000 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 12”

   Димензија на рам: 2-4 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Venera Bike
   S1120006
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   X-KIDS PREDATOR 12″

   16 други производи во иста категорија:

   X-KIDS PREDATOR 12″

   5.500 ден.
   8.000 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ