X-KIDS OCEAN PRINCESS – 16″ – S1160058
   X-KIDS OCEAN PRINCESS – 16″ – S1160058

   X-KIDS OCEAN PRINCESS – 16″ – S1160058

   Напиши рецензија (0)
   7.000 ден.
   8.700 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 16”

   Димензија на рам: 4-6 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Venera Bike
   S1160058
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   X-KIDS OCEAN PRINCESS – 16″ – S1160058

   16 други производи во иста категорија:

   X-KIDS OCEAN PRINCESS – 16″ – S1160058

   7.000 ден.
   8.700 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ