BASKET 16″
   BASKET 16″

   BASKET 16″

   Напиши рецензија (0)
   7.000 ден.
   8.700 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 16”

   Димензија на рам: 4-6 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Venera Bike
   S1160051
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   BASKET 16″

   16 други производи во иста категорија:

   BASKET 16″

   7.000 ден.
   8.700 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ