DALMATIAN – 20″
   DALMATIAN – 20″

   DALMATIAN – 20″

   Напиши рецензија (0)
   8.400 ден.
   10.500 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 20”

   Димензија на рам: 11''

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Venera Bike
   S1203058
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   DALMATIAN – 20″

   16 други производи во иста категорија:

   DALMATIAN – 20″

   8.400 ден.
   10.500 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ