Велосипед MAX IST KOST 5.0 20
   Велосипед MAX IST KOST 5.0 20

   Велосипед MAX IST KOST 5.0 20

   Напиши рецензија (0)
   8.990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Големина на тркала: 20

   Метален рам: 11

   Гуми Wanda: 20×2,125

   седиште: Vader со М6 Qick Release

   Бандажи: дупли алуминиумски

   Кочници: V-brake алуминиумски

   Средна осовина: со затворен касетен систем

   Педали: полу метални со лагери.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   23536

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед MAX IST KOST 5.0 20

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед MAX IST KOST 5.0 20

   8.990 ден.
   со ДДВ