Велосипед MAX SPORTIVA 7.0 PINK 20
   Велосипед MAX SPORTIVA 7.0 PINK 20

   Велосипед MAX SPORTIVA 7.0 PINK 20

   Напиши рецензија (0)
   10.490 ден.
   13.100 ден.
   Заштеди 2.610 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Метален рам 11.5

   Висококвалитетни гуми Wanda 20×1.95

   Полу алуминиумски рачки за кочници

   BMX гидан

   Vader седиште со М6 Qick Release

   Метални бандажи

   V-brake алуминиумски кочници

   Средна осовина со затвроен касетен систем

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

   Полу метални педали со лагери.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25881

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед MAX SPORTIVA 7.0 PINK 20

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед MAX SPORTIVA 7.0 PINK 20

   10.490 ден.
   13.100 ден.
   Заштеди 2.610 ден.
   со ДДВ