Велосипед MAX SPORTIVO 7.0 20
   Велосипед MAX SPORTIVO 7.0 20

   Велосипед MAX SPORTIVO 7.0 20

   Напиши рецензија (0)
   10.490 ден.
   13.100 ден.
   Заштеди 2.610 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Метален рам 11.5

   Висококвалитетни гуми Wanda 20×1.95

   Полу алуминиумски рачки за кочници

   Vader седиште со М6 Qick Release

   Дупли алуминиумски бандажи

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

   Полу метални педали со лагери

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25884

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед MAX SPORTIVO 7.0 20

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед MAX SPORTIVO 7.0 20

   10.490 ден.
   13.100 ден.
   Заштеди 2.610 ден.
   со ДДВ