Велосипед MAX MISSY 7.0 24
   Велосипед MAX MISSY 7.0 24

   Велосипед MAX MISSY 7.0 24

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   14.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Метален рам 13

   Висококвалитетни гуми Wanda 24×2,35

   Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

   Vader Sport седиште со М6 Quick Release

   Дупли алуминиумски бандажи

   Предна вилушка со амортизер

   Предна и задна диск кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

   Полу метални педали со лагери

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25890

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед MAX MISSY 7.0 24

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед MAX MISSY 7.0 24

   11.990 ден.
   14.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ