Детски велосипед MAX GTR 7.0 12
   Детски велосипед MAX GTR 7.0 12

   Детски велосипед MAX GTR 7.0 12

   Напиши рецензија (0)
   5.190 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Големина на тркала 12

   Предна и задна Caliper кочница

   Пластичен украсен штитник за ланецот

   Преден браник

   Помошни тркала

   Украсно ѕвонче

   Шише за вода

   Висококвалитетни гумиWanda

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25925

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед MAX GTR 7.0 12

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед MAX GTR 7.0 12

   5.190 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ