Детски велосипед MAX HAPPY FOX 7.0 16
   Детски велосипед MAX HAPPY FOX 7.0 16

   Детски велосипед MAX HAPPY FOX 7.0 16

   Напиши рецензија (0)
   5.190 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Големина на тркала: 16

   Предна и задна Caliper кочница

   Пластичен штитник за ланецот

   Преден и задник браник

   Помошни тркала

   Украсно ѕвонче

   Предна корпа

   Висококвалитетни Wanda гуми

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25926

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед MAX HAPPY FOX 7.0 16

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед MAX HAPPY FOX 7.0 16

   5.190 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ