Детски велосипед MAX PINKY 7.0 16
   Детски велосипед MAX PINKY 7.0 16

   Детски велосипед MAX PINKY 7.0 16

   Напиши рецензија (0)
   5.690 ден.
   7.100 ден.
   Заштеди 1.410 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Големина на тркала: 16

   Предна и задна Caliper кочница

   Пластичен штитник за ланецот

   Преден браник

   Помошни тркала

   Украсно ѕвонче

   Предна и задна корпа

   Висококвалитетни Wanda гуми

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25927

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед MAX PINKY 7.0 16

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед MAX PINKY 7.0 16

   5.690 ден.
   7.100 ден.
   Заштеди 1.410 ден.
   со ДДВ