Детски велосипед MAX SUPER MAX 7.0 16
   Детски велосипед MAX SUPER MAX 7.0 16

   Детски велосипед MAX SUPER MAX 7.0 16

   Напиши рецензија (0)
   5.190 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Големина на тркала 16

   Предна и задна Caliper кочница

   Пластичен штитник за ланецот

   Преден браник

   Помошни тркала

   Украсно ѕвонче

   Шише и држач

   Висококвалитетни гуми Wanda

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25930

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед MAX SUPER MAX 7.0 16

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед MAX SUPER MAX 7.0 16

   5.190 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ