Велосипед Max RS-1 8.0 20” SILVER + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед Max RS-1 8.0 20” SILVER + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед Max RS-1 8.0 20” SILVER + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   9.390 ден.
   13.740 ден.
   Заштеди 4.350 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед Max RS-1  8.0 20” SILVER добивате гратис:

   • Задно светло
   • Предно светло

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 11.5’’

   Висококвалитетни гуми Wanda 20’’×1.95

   Полу алуминиумски рачки за кочници

   BMX гидан  Преден Амортизер

   Vader седиште со М6 Qick Release

   Метални бандажи 20’’

   V-brake Алумин. кочници

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

   Полу метални педали со лагери Заден Потпирач

   1 година гаранција 

   ОПРЕМА ГРАТИС:


   СВЕТЛО ЗА ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ MAX FROG 

   Силиконски ЛЕД светла

   FrogLight

   Бело осветлување    ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-25

   Материјал: Пластика

   СветлостLED: High Brightness 5 х COB лед,LED боја: Црвена/Бела

   Напојување: USB 330mA Литиум

   полимерни батеии на полнење

   6 програми-модови

   Пакување со: Светло Силиконска

   стега+USB кабел + ПВЦ кутија

   Работни часови 4-12

   800992
   45 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max RS-1 8.0 20” SILVER + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max RS-1 8.0 20” SILVER + Опрема ГРАТИС!

   9.390 ден.
   13.740 ден.
   Заштеди 4.350 ден.
   со ДДВ