Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED

   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED

   Напиши рецензија (0)
   11.995 ден.
   12.999 ден.
   Заштеди 1.004 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рам 13″/Висококвалитетни гуми

   Compass 24″×2,35/Полу алуминиумски

   рачки за кочници со менувач/Vader Sport

   седиште со М6 Quick Release/Дупли

   алуминиумски бандажи 24″/Предна вилушка

   со амортизер/Предна и задна Disk кочница/

   Средна осовина со затворен касетен систем/

   Шифтери на преден/заден менувач- – Shimano

   Брзо менување Rapid Fire/21 speed/Полу метални

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 13″

   Висококвалитетни гуми Compass 24″×2,35

   Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

   Vader Sport седиште со М6 Quick Release

   Дупли алуминиумски бандажи 24″

   Предна вилушка со амортизер

   Предна и задна Disk кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire) – Shimano

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) – Shimano

   Полу метални педали со лагери

   Заден Потпирач

   1 година гаранција    800800
   43 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max MISSY 8.0 24’’ RED

   11.995 ден.
   12.999 ден.
   Заштеди 1.004 ден.
   со ДДВ