• -5 450 ден

Метален рам 14’’

Висококвалитетни гуми Wanda 24×1,95

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader Sport седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи

Предна и задна диск кочница

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери   Заден Потпирач  

1 година гаранција 

ОПРЕМА ГРАТИС:


ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B013

Материјал: Алуминиум

СветлостLED: Исклучително јака

Светлост- CREE 3X T6LED 800 Лумени,LED боја: Бела

Напојување: USB со вградена 2400mA

Литиум полимерни батеии на полнење

5 РАБОТНИ ЧАСОВИ со 3 часови полнење

од 300 до 500 метри осветлување водалечина

3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

Вградено USB output со можност да

биде Power bank

Супер лесен материјал 180 грам

800802
4 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.