Велосипед Max SKYWAR 8.0 24’’ BLACK ORANGE
   Велосипед Max SKYWAR 8.0 24’’ BLACK ORANGE

   Велосипед Max SKYWAR 8.0 24’’ BLACK ORANGE

   Напиши рецензија (0)
   11.999 ден.
   18.740 ден.
   Заштеди 6.741 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 14’’

   Висококвалитетни гуми Wanda 24×1,95

   Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

   Vader Sport седиште со М6 Quick Release

   Дупли Алуминиумски бандажи

   Предна и задна диск кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

   Полу метални педали со лагери   Заден Потпирач  

   1 година гаранција 

   800803

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max SKYWAR 8.0 24’’ BLACK ORANGE

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max SKYWAR 8.0 24’’ BLACK ORANGE

   11.999 ден.
   18.740 ден.
   Заштеди 6.741 ден.
   со ДДВ