Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK

   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   11.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рам 14.5″/Висококвалитетни гуми

   Compass 24″×2.35/Полу алуминиумски

   рачки за кочници со менувач/Vader Sport

   седиште со М6 Quick Release/Дупли

   алуминиумски бандажи 24″/Предна вилушка

   со амортизер-Заден Амортизер/Предна и

   задна Disk кочница/Средна осовина со

   затворен касетен систем/Шифтери на

   преден/заден менувач-Брзо менување Rapid

   Fire/21 speed/Полу метални педали со

   лагери/Заден Потпирач

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 14.5″

   Висококвалитетни гуми Compass 24″×2.35

   Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

   Vader Sport седиште со М6 Quick Release

   Дупли алуминиумски бандажи 24″

   Предна вилушка со амортизер-Заден Амортизер

   Предна и задна Disk кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

   Полу метални педали со лагери-Заден Потпирач

   1 година гаранција    800804
   41 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK

   10.990 ден.
   11.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ