• -4 241 ден

Метален рам 15

Висококвалитетни гуми Wanda 26×1,95

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader ComfortLady седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи

V-brake Алуминиумски кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери  Заден Потпирач

1 година гаранција 

ОПРЕМА ГРАТИС:

РАНЕЦ ЗА ВЕЛОСИПЕДИЗАМ MAX BB-06

Ранец Surperlaight

Лесен и удобен

Совршен за планинарење,

трчање и велосипедизам

Тежина: 100 g

Димензии: 48 х 23 cm

800811
42 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.