• -4 141 ден

Метален рам 13’’

Висококвалитетни гуми Wanda 24×1.95

Полу алуминиумски рачки за кочници

Vader Comfort седиште со М6 Qick Release

Дупли алуминиумски бандажи 24’’

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

Полу метални педали со лагери

Заден Потпирач

1 година гаранција 


ОПРЕМА ГРАТИС:


ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B013

Материјал: Алуминиум

СветлостLED: Исклучително јака

Светлост- CREE 3X T6LED 800 Лумени,LED боја: Бела

Напојување: USB со вградена 2400mA

Литиум полимерни батеии на полнење

5 РАБОТНИ ЧАСОВИ со 3 часови полнење

од 300 до 500 метри осветлување водалечина

3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

Вградено USB output со можност да

биде Power bank

Супер лесен материјал 180 грам

800799
34 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.