Велосипед Lighting 12"
   Велосипед Lighting 12"
   Велосипед Lighting 12"
   Велосипед Lighting 12"
   Велосипед Lighting 12"
   Велосипед Lighting 12"
   Велосипед Lighting 12"

   Велосипед Lighting 12"

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Велосипеди за деца со монтажни помошни тгркала. Достапен во три бои.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Нов велосипед со впечатилв дезен достапен во три бои плав, жолт и портокалов.

   • Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава.

   • Опремен со меко и издржливо седиште и корпа.

   • Седиштето може да се прилагоди на висината на детето.

   • Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец.

   • Наменето за дечиња на возраст од 1-4 години.

   • Големина на гумите: 12".

   • Димензии на производот:

   ▬ Со помошни тркала: 88x65x40 cm.

   ▬ Без помошни тркала: 88x65x10 cm.

   7888115
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Lighting 12"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Lighting 12"

   4.990 ден.
   со ДДВ