• -1 500 ден

Метален рам 11.5″

Висококвалитетни гуми Wanda 20″×1.95

Полу алуминиумски рачки за кочници

BMX гидан

Преден Амортизер

Vader седиште со М6 Qick Release

Метални бандажи 20″

V-brake Алуминиумски кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери-Заден Потпирач

1 година гаранција 

ОПРЕМА ГРАТИС:


СВЕТЛО ЗА ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ MAX FROG 

Силиконски ЛЕД светла

FrogLight

Бело осветлување ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-25

Материјал: Пластика

СветлостLED: High Brightness 5 х COB лед,LED боја: Црвена/Бела

Напојување: USB 330mA Литиум

полимерни батеии на полнење

6 програми-модови

Пакување со: Светло Силиконска

стега+USB кабел + ПВЦ кутија

Работни часови 4-12

800795
61 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.