• -4 391 ден

Метален рам 17.5’’

Висококвалитетни гуми 24″×1.95

Полу алуминиумски рачки за кочници

Vader седиште со М6 Qick Release

Алуминиумски бандажи

V-brake кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери

Среден Потпирач

1 година гаранција 

ОПРЕМА ГРАТИС:


ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B013

Материјал: Алуминиум

СветлостLED: Исклучително јака

Светлост- CREE 3X T6LED 800 Лумени,LED боја: Бела

Напојување: USB со вградена 2400mA

Литиум полимерни батеии на полнење

5 РАБОТНИ ЧАСОВИ со 3 часови полнење

од 300 до 500 метри осветлување водалечина

3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

Вградено USB output со можност да

биде Power bank

Супер лесен материјал 180 грам

800798
26 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.