• -1 991 ден

Метален рам 14.5″

Висококвалитетни гуми Wanda 24″×2,35

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader Sport седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи 24″

Предна вилушка со амортизер-Заден Амортизер

Предна и задна Disk кочница

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

Полу метални педали со лагери

Заден Потпирач

1 година гаранција 

ОПРЕМА ГРАТИС:


ПРЕДНО СВЕТЛО MAX USB-B013

Материјал: Алуминиум

СветлостLED: Исклучително јака

Светлост- CREE 3X T6LED 800 Лумени,LED боја: Бела

Напојување: USB со вградена 2400mA

Литиум полимерни батеии на полнење

5 РАБОТНИ ЧАСОВИ со 3 часови полнење

од 300 до 500 метри осветлување водалечина

3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

Вградено USB output со можност да

биде Power bank

Супер лесен материјал 180 грам

800805
30 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.