Детски велосипед TRINX SMILE TX-12 12"
   Детски велосипед TRINX SMILE TX-12 12"

   Детски велосипед TRINX SMILE TX-12 12"

   Напиши рецензија (0)
   7.690 ден.
   8.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е наменет за деца на возраст од 3 до 7 години.

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 12" х 8"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 18T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - V кочница со сајла
   Преден запчаник 28T
   Бандажи TRINX
   Гуми 12" x 2.40"
   18200
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед TRINX SMILE TX-12 12"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед TRINX SMILE TX-12 12"

   7.690 ден.
   8.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ