Детски велосипед TRINX SWEET GIRL 2.0 16"
   Детски велосипед TRINX SWEET GIRL 2.0 16"

   Детски велосипед TRINX SWEET GIRL 2.0 16"

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е наменет за деца на возраст од 4 до 8 години.

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам16" х 9"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 16T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - V кочница со сајла
   Преден запчаник 32T
   Бандажи TRINX
   Гуми 16" х 2.40"
   18209
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед TRINX SWEET GIRL 2.0 16"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед TRINX SWEET GIRL 2.0 16"

   9.990 ден.
   со ДДВ