Дeтски велосипед MAX RACER 18" 8.0 PINK
   Дeтски велосипед MAX RACER 18" 8.0 PINK

   Дeтски велосипед MAX RACER 18" 8.0 PINK

   Напиши рецензија (0)
   8.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ü  предна и задна ''Caliper'' кочница

   ü  пластичен украсен штитник за ланецот

   ü  заден браник

   ü  дизајнирано седиште

   ü  помошни тркала

   ü  шише за вода со држач

   ü  висококвалитетни гуми 

   1 година гаранција 

   801076
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дeтски велосипед MAX RACER 18" 8.0 PINK

   16 други производи во иста категорија:

   Дeтски велосипед MAX RACER 18" 8.0 PINK

   8.390 ден.
   со ДДВ