Дeтски велосипед FILO P-121 8.0 16" Red
   Дeтски велосипед FILO P-121 8.0 16" Red

   Дeтски велосипед FILO P-121 8.0 16" Red

   Напиши рецензија (0)
   5.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ü  големина на тркала 16"

   ü  предна и задна ''Caliper'' кочница

   ü  пластичен украсен штитник за ланецот

   ü  преден и заден браник

   ü  украсно ѕвонче

   ü  помошни тркала

   ü  шише за вода

   ü  предна корпа

   ü  висококвалитетни гуми

   1 година гаранција 

   801082
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дeтски велосипед FILO P-121 8.0 16" Red

   16 други производи во иста категорија:

   Дeтски велосипед FILO P-121 8.0 16" Red

   5.590 ден.
   со ДДВ