Детски Велосипед PARMA PAM201 20"/13" Venera Bike + Опрема ГРАТИС!
   Детски Велосипед PARMA PAM201 20"/13" Venera Bike + Опрема ГРАТИС!

   Детски Велосипед PARMA PAM201 20"/13" Venera Bike + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед PARMA PAM201 20"/13" Venera Bike  добивате гратис:

   • Ѕвонче
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште HUABEI KOS20Z

   Волан  црн 560X22.2X25.4MM

   Педали PVC

   Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R 

   SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.

   Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG

   Гаранција:  1 година

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. Sвонче мало на тик

   1203056
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски Велосипед PARMA PAM201 20"/13" Venera Bike + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Детски Велосипед PARMA PAM201 20"/13" Venera Bike + Опрема ГРАТИС!

   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ