Детски Велосипед EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта + Опрема ГРАТИС!
   Детски Велосипед EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта + Опрема ГРАТИС!
   Детски Велосипед EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта + Опрема ГРАТИС!

   Детски Велосипед EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед PARMA PAM201 20"/13" Venera Bike добивате гратис:

   • Ѕвонче
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште за fas201

   Рачки на волан мега црно бели краци

   Волан mtb бел 22.2x25.4 580mm

   Сет в-алу без рачки кочници педали за деца пвц

   9/16" среден погон за детски велос 42т црн 152мм

   Средна осовина mtb на штраф 5s

   Ланец мтб maya z33 p6001

   8 прстен v1 20" сив 36 дупки v1.20sv.

   Предна глава mtb 36r

   Задна глава mtb 36r

   sp.20х2.10 (54-406) црна пнеумат.

   Индекс на фаза црна 14т-28т шун фенг

   Зад. менувач индексен на кука црн сипо

   Рач. мен. revo s.power 6 индекс сфт-30

   Гаранција:  1 година

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. Sвонче мало на тик

   1201000
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски Велосипед EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Детски Велосипед EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта + Опрема ГРАТИС!

   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ