Детски велосипед MAX SUPER MOTO 18’’ 7,0
   Детски велосипед MAX SUPER MOTO 18’’ 7,0

   Детски велосипед MAX SUPER MOTO 18’’ 7,0

   Напиши рецензија (0)
   6.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Големина на тркала 18 Предна и задна “Caliper” кочница Предна метална корпа

   Пластичен  штитник за ланецот

   Заден и преден браник

   Дизајнирано седиште

   Помошни тркала

   Алуминиумско шише со држач

   Висококвалитетни гуми

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25932
   25 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед MAX SUPER MOTO 18’’ 7,0

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед MAX SUPER MOTO 18’’ 7,0

   6.490 ден.
   со ДДВ