Детски велосипед ДMAX CHOPPER MOTORCYCLE 12 ORANGE 9.0
   Детски велосипед ДMAX CHOPPER MOTORCYCLE 12 ORANGE 9.0

   Детски велосипед ДMAX CHOPPER MOTORCYCLE 12 ORANGE 9.0

   Напиши рецензија (0)
   7.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Големина на тркала: 12″

   Предна и задна “Caliper” кочница

   Банана седиште со подпирач

   Ретровизор

   Пластичен украсен штитник за ланецот

   Преден и заден браник

   Висококвалитетни гуми “Wanda” Помошни тркалаг                   

   ГРАТИС РАЧКА СО ЗВУК НА МОТОР

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   802746
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед ДMAX CHOPPER MOTORCYCLE 12 ORANGE 9.0

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед ДMAX CHOPPER MOTORCYCLE 12 ORANGE 9.0

   7.790 ден.
   со ДДВ