Детски велосипед TRINX SMILE TX-16"
   Детски велосипед TRINX SMILE TX-16"

   Детски велосипед TRINX SMILE TX-16"

   Напиши рецензија (0)
   8.290 ден.
   9.750 ден.
   Заштеди 1.460 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е наменет за деца на возраст од 4 до 8 години.

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам16" х 9"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 16T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - V кочница со сајла
   Преден запчаник 32T
   Бандажи TRINX
   Гуми 16" х 2.40"
   18202
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед TRINX SMILE TX-16"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед TRINX SMILE TX-16"

   8.290 ден.
   9.750 ден.
   Заштеди 1.460 ден.
   со ДДВ