• Пакет
  Велосипед VENUM PUFFER 7.0 20 + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед VENUM PUFFER 7.0 20 + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед VENUM PUFFER 7.0 20 + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед VENUM PUFFER 7.0 20 + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  11.490 ден.
  18.740 ден.
  Заштеди 7.250 ден.
  со ДДВ

  Наместо 12.389 ден.

  На залиха

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Големина на тркала: 20

  Алуминиумски рам: 11.5

  Висококвалитетни гуми Kenda 20r

  Менувач преден и заден Shimano 21 speedRapid Fire Tourney Index EF500 + Shimano

  Алуминиумски рачки за кочници

  Vader Sport-S седиште со М6 Qick Release

  Дупли алуминиумски бандажи

  Предна и задна диск кочница

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Метални педали со лагери 

  +ГРАТИС

  Високо квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  25914 + 26030
  9 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед VENUM PUFFER 7.0 20 + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед VENUM PUFFER 7.0 20 + Кацига ГРАТИС!

  11.490 ден.
  18.740 ден.
  Заштеди 7.250 ден.
  со ДДВ

  Наместо 12.389 ден.