• Пакет
  Велосипед Max GMX 8.0 20’’ VIOLET + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед Max GMX 8.0 20’’ VIOLET + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед Max GMX 8.0 20’’ VIOLET + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед Max GMX 8.0 20’’ VIOLET + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  9.390 ден.
  10.990 ден.
  Заштеди 1.600 ден.
  со ДДВ

  Наместо 10.289 ден.

  На залиха

  + ГРАТИС

  Високо квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 11.5’’

  Висококвалитетни гуми Wanda 20’’×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  BMX гидан  Преден Амортизер

  Vader седиште со М6 Qick Release

  Метални бандажи 20’’

  V-brake Алумин. кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

  Полу метални педали со лагери Заден Потпирач

  1 година гаранција 

  ОПРЕМА ГРАТИС:


  СВЕТЛО ЗА ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ MAX FROG 

  Силиконски ЛЕД светла

  FrogLight

  Бело осветлување   ЗАДНО СВЕТЛО MAX RBL-25

  Материјал: Пластика

  СветлостLED: High Brightness 5 х COB лед,LED боја: Црвена/Бела

  Напојување: USB 330mA Литиум

  полимерни батеии на полнење

  6 програми-модови

  Пакување со: Светло Силиконска

  стега+USB кабел + ПВЦ кутија

  Работни часови 4-12

  800794 + 26030
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед Max GMX 8.0 20’’ VIOLET + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед Max GMX 8.0 20’’ VIOLET + Кацига ГРАТИС!

  9.390 ден.
  10.990 ден.
  Заштеди 1.600 ден.
  со ДДВ

  Наместо 10.289 ден.