• Пакет
  Велосипед МАX SPORTIVA 8.0 20” WHITE + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед МАX SPORTIVA 8.0 20” WHITE + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед МАX SPORTIVA 8.0 20” WHITE + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед МАX SPORTIVA 8.0 20” WHITE + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  10.490 ден.
  11.990 ден.
  Заштеди 1.500 ден.
  со ДДВ

  Наместо 11.389 ден.

  На залиха

  + ГРАТИС

  Високо квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 11.5″

  Висококвалитетни гуми Wanda 20″×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  BMX гидан

  Преден Амортизер

  Vader седиште со М6 Qick Release

  Метални бандажи 20″

  V-brake Алуминиумски кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

  Полу метални педали со лагери-Заден Потпирач

  1 година гаранција 

  800795 + 26030
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед МАX SPORTIVA 8.0 20” WHITE + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед МАX SPORTIVA 8.0 20” WHITE + Кацига ГРАТИС!

  10.490 ден.
  11.990 ден.
  Заштеди 1.500 ден.
  со ДДВ

  Наместо 11.389 ден.