• Ново
  • Пакет
Велосипед Max REAZOR 8.0  24’’ PINK + Кацига ГРАТИС!
Велосипед Max REAZOR 8.0  24’’ PINK + Кацига ГРАТИС!
Велосипед Max REAZOR 8.0  24’’ PINK + Кацига ГРАТИС!

Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK + Кацига ГРАТИС!

Напиши рецензија (0)
12.999 ден.
18.740 ден.
Заштеди 5.741 ден.
со ДДВ

Наместо 13.698 ден.

На залиха

+ГРАТИС

Високо Квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Овој пакет содржи

Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

Метален рам 14.5’’

Висококвалитетни гуми Wanda 24’’×2,35

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader Sport седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи 24’’

Предна вилушка со амортизер       Заден Амортизер

Предна и задна Disk кочница

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

Полу метални педали со лагери  Заден Потпирач

1 година гаранција 800804 + 26028
10 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Велосипед Max REAZOR 8.0  24’’ PINK + Кацига ГРАТИС!

16 други производи во иста категорија:

Велосипед Max REAZOR 8.0 24’’ PINK + Кацига ГРАТИС!

12.999 ден.
18.740 ден.
Заштеди 5.741 ден.
со ДДВ

Наместо 13.698 ден.