• Пакет
  Велосипед MAX FERRE-FR 8.0 24” WHITE + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX FERRE-FR 8.0 24” WHITE + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX FERRE-FR 8.0 24” WHITE + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед MAX FERRE-FR 8.0 24” WHITE + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  9.599 ден.
  13.990 ден.
  Заштеди 4.391 ден.
  со ДДВ

  Наместо 10.298 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Овој пакет содржи

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 17.5’’

  Висококвалитетни гуми 24″×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  Vader седиште со М6 Qick Release

  Алуминиумски бандажи

  V-brake кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

  Полу метални педали со лагери

  Среден Потпирач

  1 година гаранција 

  800798 + 26028
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX FERRE-FR 8.0 24” WHITE + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX FERRE-FR 8.0 24” WHITE + Кацига ГРАТИС!

  9.599 ден.
  13.990 ден.
  Заштеди 4.391 ден.
  со ДДВ

  Наместо 10.298 ден.