• Ново
  • Пакет
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!

Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!

Напиши рецензија (0)
9.599 ден.
13.990 ден.
Заштеди 4.391 ден.
со ДДВ

Наместо 10.298 ден.

На залиха

+ГРАТИС

Високо Квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Овој пакет содржи

Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

Метален рам 17.5″

Висококвалитетни гуми 24″×1.95

Полу алуминиумски рачки за кочници

Vader седиште со М6 Qick Release

Алуминиумски бандажи

V-brake кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери

Среден Потпирач

1 година гаранција 

800797 + 26028
10 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!

16 други производи во иста категорија:

Велосипед MAX THUNDER 8.0 24” GREEN + Кацига ГРАТИС!

9.599 ден.
13.990 ден.
Заштеди 4.391 ден.
со ДДВ

Наместо 10.298 ден.