• Пакет
  Велосипед MAX HAMMER 8.0 24” BLACK + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX HAMMER 8.0 24” BLACK + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX HAMMER 8.0 24” BLACK + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед MAX HAMMER 8.0 24” BLACK + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  12.999 ден.
  14.990 ден.
  Заштеди 1.991 ден.
  со ДДВ

  Наместо 13.698 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Овој пакет содржи

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 14.5″

  Висококвалитетни гуми Wanda 24″×2,35

  Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

  Vader Sport седиште со М6 Quick Release

  Дупли алуминиумски бандажи 24″

  Предна вилушка со амортизер-Заден Амортизер

  Предна и задна Disk кочница

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

  Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

  Полу метални педали со лагери

  Заден Потпирач

  1 година гаранција 

  800805 + 26028
  9 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX HAMMER 8.0 24” BLACK + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX HAMMER 8.0 24” BLACK + Кацига ГРАТИС!

  12.999 ден.
  14.990 ден.
  Заштеди 1.991 ден.
  со ДДВ

  Наместо 13.698 ден.