• Пакет
  Велосипед MAX GTR BLACK 9.0 20' + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX GTR BLACK 9.0 20' + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX GTR BLACK 9.0 20' + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед MAX GTR BLACK 9.0 20' + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  9.790 ден.
  со ДДВ

  Наместо 10.689 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  BMX гидан

  Vader седиште со М6 Qick Release

  Метални бандажи

  V-brake алуминиумски кочници

  Средна осовина со затвроен касетен систем

  Шифтери на заден менувач-Shimano Брзо менување (Rapid Fire 6 speed)

  Полу метални педали со лагери

  Гаранција 1 година 

  802765 + 26030
  19 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX GTR BLACK 9.0 20' + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX GTR BLACK 9.0 20' + Кацига ГРАТИС!

  9.790 ден.
  со ДДВ

  Наместо 10.689 ден.