• Ново
  Велосипед Mundo - Loco Croco 12"
  Велосипед Mundo - Loco Croco 12"

  Велосипед Mundo - Loco Croco 12"

  Напиши рецензија (0)
  3.890 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Наменето за дечиња на возраст од 1-4 години.

  • Со силиконски тркала кои при движење светат.

  • Големина на гумите: 12".

  Боја :
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  • Нов велосипед со впечатилв дезен достапен во четири бои плав, сив, жолт и розев.

  • Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава.

  • Опремен со меко и издржливо седиште и корпа.

  • Седиштето може да се прилагоди на висината на детето.

  • Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец.

  • Наменето за дечиња на возраст од 1-4 години.

  • Со силиконски тркала кои при движење светат.

  • Големина на гумите: 12".

  • Димензии на производот:

  ▬ Со помошни тркала: 88x65x40 cm.

  ▬ Без помошни тркала: 88x65x10 cm.

  7888489
  5 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед Mundo - Loco Croco 12"

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед Mundo - Loco Croco 12"

  3.890 ден.
  со ДДВ